Oprawa prac dyplomowych - dokumentów

Oprawa dokumentów jest to proces wykończenia końcowego różnych dokumentów poprzez spięcie i nałożenie okładek różnymi metodami. Wykonujemy takie oprawy dokumentów poprzez :

 

 

 

  • BINDOWANIE - spięcie grzbietem plastikowym lub metalowym dokumentów na ich krawędzi. W metodzie tej konieczne jest wycięcie otworów w dokumentach łączonych. Oprawa taka pozwala na dokładanie, wyjmowanie lub wymianę części zbindowanych dokumentów.

 

 

  • OPRAWA TWARDA KANAŁOWA - trwały, elegancki i bezpieczny sposób oprawy dokumentów. System ten powoduje zaciśnięcie dokumentów w metalowym kanale, który w połączeniu ze sztywnymi okładkami tworzy oprawę o perfekcyjnym i estetycznym wyglądzie. Okładki mogą być z tłoczonymi lub złoconymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA MAGISTERSKA, PRACA LICENCJACKA lub BEZ NAPISU.

 

 

  • OPRAWA TERMICZNA - połączenie trwałe, sklejenie na gorąco krawędzi dokumentów w specjalnych termookładkach, które nadają elegancki wygląd połączonym dokumentom.

 

 

  • OPRAWA MIĘKKA KANAŁOWA - jest to również trwały i elegancki sposób oprawy dokumentów, z tą różnicą w stosunku do oprawy kanałowej twardej, że oprawa kanałowa miękka nie ma możliwości wykonania nadruku , napisu, na zewnętrznych okładkach , które jak nazwa wskazuje są miękkie i elastyczne, ale wystarczająco odporne, aby ochronić dokumenty w nich złożone.

 

 

  • OPRAWA W LISTWĘ WSUWANĄ - jest to szybki a zarazem efektowny sposób oprawy dokumentów polegający na połączeniu dokumentów elastyczną listwą, która zaciska kartki w odległości około 3-5 mm od ich krawędzi . Zaletą tego typu oprawy jest możliwość rozłożenia i ponownego złożenia dokumentów samodzielnie.

 

 

  • OPRAWA PASKOWA - bardzo często najprostsze rozwiązanie potrafi stworzyć nieoczekiwany rezultat. Spięty dwoma paskami dokument w prostocie swojej oprawy jest użyteczny i profesjonalny. Ten system stwarza szerokie możliwości aranżacji oprawy: prosty, zamykany 4-punktowy Velobind umożliwia oprawianie i otwieranie dokumentów za pomocą plastikowego paska.

 

 

CENNIK OPRAW