KUBKI

Nadruki na kubkach wykonujemy metodą SUBLIMACJI. 

 

Druk sublimacyjnytechnika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym.

 

 

 

W swojej ofercie posiadamy następujące wzory:

 

 

KUBEK DE LUX 300 ml

 

    ZAMÓW

 

Kubek biały De Lux to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Najwyższej jakości ceramika oraz dokładne i równomierne pokrycie powierzchni kubka powłokami poliestrowymi zapewnia doskonałe efekty termo transferu. Kubek jest pokryty utwardzaną powłoką De Lux zapewniającą odporność na mycie w zmywarkach! Doskonale sprawdza się jako personalizowany upominek.

 

 

 

KUBEK MAGICZNY CZARNY 300 ml

 

     ZAMÓW

 

Kubek magiczny to produkt dla klientów szukających czegoś specjalnego. Kubek wykonuje się tak samo jak każdy inny rodzaj kubka. Kiedy kubek jest zimny, specjalna powłoka zachowuje kolor, kryjąc znajdujące się na kubku zdjęcie lub tekst. Kiedy kubek zostanie napełniony gorącą wodą, powłoka staje się biała odsłaniając zadrukowane pole.

 

 

 

KUBEK METALICZNY ZŁOTY 300 ml

 

     ZAMÓW

 

Kubek z metalizowaną, błyszczącą i mieniącą się złotą powłoką do sublimacji. Pozwala na osiągnięcie ciekawych, artystycznych efektów nadruku.

 

 

 

KUBEK Z GRANATOWYM WNĘTRZEM 300 ml

 

     ZAMÓW

 

Kubek z granatowym wnętrzem ma te same wymiary i pojemność co kubek klasyczny oraz to samo białe, błyszczące wykończenie na zewnątrz. Kubki z kolorowym wnętrzem są coraz częściej zamawiane przez klientów, którzy nie chcą już zwykłego, białego kubka. Kubki z kolorowym wnętrzem to powiew świeżości w ofercie produktów ceramicznych!

 

 

 

KUBEK Z ŻÓŁTYM WNĘTRZEM 300 ml

 

     ZAMÓW

 

Kubek z żółtym wnętrzem ma te same wymiary i pojemność co kubek klasyczny oraz to samo białe, błyszczące wykończenie na zewnątrz. Kubki z kolorowym wnętrzem są coraz częściej zamawiane przez klientów, którzy nie chcą już zwykłego, białego kubka. Kubki z kolorowym wnętrzem to powiew świeżości w ofercie produktów ceramicznych!